Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Pozvání na I. kolo soutěže v požárním sportu v rámci okrsku Bohuslavice

Pozvání na I. kolo soutěže v požárním sportu v rámci okrsku Bohuslavice

Datum konání:
22.6.2024

Dobrovolní hasiči okrsku Bohuslavice zvou všechny příznivce požárního sportu na okrskovou soutěž, která se uskuteční v sobotu 22. června 2024 na hřišti ve sportovním areálu v obci Raková.

Nástup družstev stanoven na 8:30 hodin. Po losování startovních čísel proběhnou následující soutěže:

Kategorie mladších žáků a starších žáků štafeta družstev. Přihlášena družstva SDH Polomí, SDH Rakůvky, SDH Hačky,

SDH Bohuslavice a SDH Budětsko. Naši obec budou reprezentovat mladší a starší žáci.

Dále proběhne soutěž štafet, soutěž jednotlivců, jednotlivkyň v běhu na 100 metrů s překážkami.

Ženy zastoupeny družstvy SDH Polomí a SDH Bohuslavice.

Muži SDH Ochoz, SDH Rakůvka, SDH Hačky, SDH Budětsko.

Nebudou chybět ani veteráni SDH Ochoz a SDH Polomí.

Od 13:00 hodin je naplánována oblíbená soutěž v požárním útoku, veteráni se strojem PS8.

Pořadatelé připravili speciality z udírny, grilovaná kuřata, domácí pikantní guláš, kuřecí řízky, párek v rohlíku a hranolky.

Přijděte povzbudit soutěžící družstva.

Na Vaši návštěvu se těší sbory dobrovolných hasičů okrsku Bohuslavice.